سیاسی کارتون ممنوعیت در حاشیه اسیدپاشی

سیاسی: کارتون ممنوعیت در حاشیه اسیدپاشی اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی هشدار قیمتی به بازار آپارتمان‌های لوکس

کارشناسان و واسطه‌های فروش مسکن در سه منطقه اول شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران یک هشدار قیمتی را خطاب به مالکان و فروشندگان آپارتمان‌های مسکونی لوکس، مطرح کردند.

هشدار قیمتی به بازار آپارتمان‌های لوکس

هشدار قیمتی به بازار آپارتمان های لوکس

عبارات مهم : بازار

کارشناسان و واسطه های فروش مسکن در سه منطقه اول شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران یک هشدار قیمتی را خطاب به مالکان و فروشندگان آپارتمان های مسکونی لوکس، مطرح کردند.

به گزارش دنیای اقتصاد همزمان با زیاد کردن سرعت حرکت بازار معاملات خرید و فروش مسکن در فاز پیش رونق و زیاد کردن نسبی حجم معاملات در بازار واحدهای مسکونی مصرفی و معمولی واقع در مناطق متفاوت شهر تهران، بعضی مالکان وفروشندگان واحدهای مسکونی لوکس و بزرگ متراژ واقع در مناطق ۱ تا ۳ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران اقدام به زیاد کردن سطح قیمت های پیشنهادی فروش آپارتمان های خود کرده اند.

هر چند ممکن است بعضی از این مالکان تنها در حد چند درصد-کمتر از قیمت تورم-قیمت پیشنهادی واحدهای مسکونی خود را زیاد کردن داده باشند ولی کارشناسان، فعالان و واسطه های خرید و فروش مسکن در این مناطق به این گروه از مالکان توصیه اکید می کنند که به هیچ وجه قیمت های پیشنهادی خود را زیاد کردن ندهند؛ آیا که با سطح قیمت های قبلی نیز فعلا مشتری دست به نقد چندانی جهت واحدهای مسکونی آنها در بازار وجود ندارد.

هشدار قیمتی به بازار آپارتمان‌های لوکس

هر چند هر لحظه بازار واحدهای لوکس و بزرگ متراژ نیز مشتریان خاص خود را از میان اقشار و طبقات مرفه و ثروتمند جامعه دارد ولی از آنجا که هم اکنون جذابیت بعضی بازارها از بازار مسکن زیاد است تعداد قابل توجهی از خانوارهای ثروتمند ترجیح می دهند به جای خرید آپارتمان های لوکس و گران قیمت و سکونت در آنها فعلا در همین نوع واحدها مستاجر باشند و سرمایه های خود را در سایر بازارها با سوددهی زیاد به کار بگیرند.

با این حال، واسطه های فروش مسکن در مناطق یک تا سه شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران به مالکان واحدهای لوکس، بزرگ متراژ و گران قیمت این مناطق توصیه می کنند به هیچ وجه وقت زیاد کردن قیمت در این بخش از بازار مسکن فرا نرسیده است و زیاد کردن سطح قیمت این آپارتمان ها به معنای عدم استقبال متقاضیان و فروش نرفتن آنها خواهد بود.

کارشناسان و واسطه‌های فروش مسکن در سه منطقه اول شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران یک هشدار قیمتی را خطاب به مالکان و فروشندگان آپارتمان‌های مسکونی لوکس، مطرح کردند.

واژه های کلیدی: بازار | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs